Ettevõttest

NTEX on üks kiiremini kasvavaid transpordiettevõtteid Rootsis. Oleme pühendunud partner, kes töötab sinu ettevõttega samas taktis ja tagab sinu logistika ja vedude pideva täiustamise.

Logistikamaailma edasiviija


NTEXi asutaja ja tegevjuht Thomas Ström lõi selle ettevõtte, pakkumaks alternatiivi Rootsi logistikaturul. Tänu omandamistele ja orgaanilisele kasvule on NTEXist saanud üks Rootsi suurimaid eraomandis olevaid logistikaettevõtteid, mille aastane käive on enam kui 3,8 miljardit Rootsi krooni. NTEXil on enam kui 1000 haagist, oma kaubaterminalid ja suur vedukipark. Tänu 1 000 töötajale ja enam kui 750 000 saadetisele aastas oleme võimelised võtma vastu mistahes suuruse ja mahuga saadetisi.

NTEXiga jõuad kaugemale


Meie töötajate teadmised ja pühendumus on see, mis meid edasi viib. NTEX ühendab võimekuse ja usaldusväärsuse väikeettevõtetele omase paindlikkuse ja isikliku lähenemisviisiga. Meie mitmekesine meeskond koosneb valdkonna tippasjatundjatest – nad tagavad, et sinu veod oleksid optimaalsed ning annavad sulle täieliku kontrolli ja selguse kogu transpordiahelas. Meie töömeetod põhineb Thomas Strömi selgel ja tugeval ärikontseptsioonil: NTEX esitab väljakujunenud transpordisektorile väljakutse, pakkudes meie klientide vajadustele vastavaid paindlikke lahendusi.

Meie ajalugu

Meie asukohad – kohalik ja kiire teenus

Jätkame oma positsiooni tugevdamist Rootsis ja Euroopas. NTEXil on esindused paljudes kohtades üle Euroopa ning esindajad ja partnerid kogu maailmas.

NTEX juhtimismeeskond

Loe Strömi mõtteid

NTEXi asutaja ja tegevjuht Thomas Ström on töötanud transpordisektoris üle neljakümne aasta. Oma blogis jagab ta mõtteid kaubaveo, päevakajaliste sündmuste ja palju muu kohta.

Olge kursis uudiste ja teenuseteabega