Meie teenused: Rahvusvaheline uksest ukseni transport

Võimekas ja tähelepanelik


Kui sul tekib küsimusi oma veoste kohta, saad neile alati kiirelt vastuse meie kohaliku kontori või oma NTEXi müügiesindaja kaudu. Meil on transporditoimingute tegemiseks tipptasemel vahendid: vedukid, haagised ning oma ümberlaadimis- ja kaubaterminalid. Valides oma partneriks NTEXi, võid kindel olla, et sinu kaup on algusest lõpuni kindlates kätes. Sul on täielik teadmine ja kontroll oma kauba seisundi üle.

Suur ulatus muudab meid paindlikumaks

Meie ulatuslik võrgustik võimaldab kiire ja täpse transpordi. NTEXil on võimekus korraldada vedusid üle kogu Euroopa, põhjast lõunasse ja idast läände, ning meie kogenud meeskond on alati valmis ootamatusteks, et saaksime sinu kauba õigeks ajaks kohale toimetada. Lisaks tähendab meie võrgustiku geograafiline ulatus seda, et saame vastu võtta igasuguseid vedusid ja rakendada uusi lahendusi kiiresti.

Sujuv teenus, mida saad usaldada

Usaldusväärse partneriga on logistika lihtne. Lubadustest kinni pidamine on meie südameasi ja kui meil peaks tekkima probleeme, siis hoiame sind nendega alati kursis. Meie liikluskorraldussüsteemi ja oma NTEXi müügiesindaja kaudu saad lihtsasti kontrollida, kas sinu kaup on kohale toimetatud ja tarnetõendid vastu võetud.

Ühendveod – kombineerime oma tugevused

Ühendvedude korral kasutatakse sinu kaupade veoks eri transpordiviise. Meie kogenud asjatundjad kombineerivad maantee-, raudtee-, mere- ja lennutranspordi, et iga saadetis oleks võimalikult jätkusuutlik ja parima hinnaga. Üldjuhul on kõige parem kasutada enamiku ajast raudteetransporti ning veokeid teekonna esimese ja viimase osa jaoks. Valides ühendveod, aitad võidelda kliimamuutuste vastu ning vähendada liiklusõnnetusi, liiklusmüra ja ummikuid.

Soovid rohkem teada?

Meie Euroopa maanteetranspordi asjatundjad on valmis arutama lahendust, mis vastab sinu ettevõtte vajadustele.

Võta meiega ühendust

nShifti ja EDI integratsiooniga kliendiportaal

Halda oma rahvusvahelisi vedusid, logides sisse meie broneerimisportaali. Portaali saad siseneda nShifti või e-andmevahetuse kaudu, et hõlpsasti jälgida oma kaupu ja saadetisi. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma müügiesindajaga.

Meie teenused

line

Lähtuvalt teie vajadustest ja soovidest liigutame teie kaubad ohutult kõige sobivama transpordiliigiga – maantee-, meri-, õhu-, raudtee- või kombineeritud transpordivahendiga.

Riigisisene transport

Sinu vajadustele kohandatud. Transpordime kõikjale Eestis, Soomes, Skandinaavias, Suurbritannias ja Iirimaal, kasutades teenuse pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid.

Ladustamine ja logistika

Keskendu oma põhitegevusele. Lase meil hoolitseda ladustamise, laomajanduse, komplekteerimise, pakkimise ja jaotuse eest.

Mere-, lennu- ja raudteetransport

Meiega on rahvusvaheline vedu lihtne. Meie võrgustik tagab üleilmse ulatuse transpordiviisist olenemata, hõlmates sealhulgas tollivormistust ja viimase miili veolahendusi.

Projektiveod ja ohtlikud kaubad

Meil on ulatuslik kogemus projektivedude ja ohtlike kaupade transpordiga, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.