Meie teenused: Mere-, lennu- ja raudteetransport

Paindlik ja turvaline valmislahendus


Meie vilunud ekspediitorid on valmis sinu vedusid korraldama. Nad aitavad sul optimeerida rahvusvahelist kaubavedu alates ühekordsetest saadetistest kuni suuremate, eri transpordiliike hõlmavate veolahendusteni.

Samuti on meil spetsialistid, kellel on ulatuslik kogemus projektivedudega. Ükski veos ei ole liiga lai, pikk, raske ega keeruline – me saame kõigega hakkama. Meie meeskonna tähelepanu üksikasjadele, pühendumus ja valvsus tagavad, et sinu saadetised jõuavad kohale ilma tõrgeteta.

Iganädalaste liitsaadetistega meretransport

Pakume iganädalasi väljumisi ja saabumisi kõikidelt mandritelt. Meil on lepingud mitme laevandusettevõttega, mis annab sulle paindlikkuse ja võimaluse tegutseda üle maailma. Meie ekspediitorid pakuvad sulle parimat võimalust ja kohandavad seda vastavalt sinu ärivajadustele. Tänu ulatuslikule kogemusele tagame ka selle, et sinu saadetised vastavad kõigile kehtivatele eeskirjadele ja standarditele.

Ohutu käitluse ja lühikese tarneajaga lennutransport

Pakume lennutransporditeenust kõikidesse sihtkohtadesse kogu maailmas. Meil on vajalikud vahendid, et korraldada ja jälgida iga etapi üksikasju, sealhulgas pakume tollivormistusteenust ja lõplikku uksest ukseni kohaletoimetust. Pakume tõhusaimat lahendust iga sinu veovajaduse jaoks, olenemata sellest, kas sinu saadetis on kiireloomuline, suure väärtusega või klassifitseeritud ohtliku kaubana.

Raudteetransport – töökindel, taskukohane ja jätkusuutlik

Kaubarongide kasutamine koos teiste transpordiviisidega on kõige paindlikum ja keskkonnasõbralikum valik. Raudteetranspordist on saanud olemasolevate Euroopa ja Aasia vaheliste lennu-, mere- ja maanteeliinide tähtis täiendus. Meie Siiditee kontseptsioon võimaldab sul saata oma kaupa turvaliselt raudtee kaudu Aasiast Skandinaaviasse või vastupidi – oleme pidevas kontaktis Venemaa raudteega, raudtee-ettevõtjatega ja kõikide teele jäävate veoettevõtetega.

Ühendvedu – keskkondlikult ja majanduslikult tasuv

Ühendvedu nõuab paindlikkust ja sujuvat korraldust. Mitme transpordiviisi koostöö võimaldab meil vedada sinu kaupa kõige tõhusamal viisil. Maantee-, raudtee-, mere- ja õhutranspordi kombineerimine on suurepärane viis vähendada CO2 jalajälge ja kaugveokulusid.

Soovid rohkem teada?

Meie mere-, lennu- ja raudteetranspordi asjatundjad on valmis arutama lahendust, mis vastab just sinu ettevõtte vajadustele.

Võta meiega ühendust

Logi sisse

Hallake oma mere-, õhu- ja raudteesaadetisi, logides sisse meie kliendiportaali.

Muud teenused

line

Lähtudes sinu vajadustest ja soovidest, transpordime sinu kaupu turvaliselt, kasutades selleks kõige sobivamat viisi – maantee-, mere-, lennu- või raudteetransporti või nende kombinatsiooni.

Riigisisene transport

Sinu vajadustele kohandatud. Transpordime kõikjale Eestis, Soomes, Skandinaavias, Suurbritannias ja Iirimaal, kasutades teenuse pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid.

Rahvusvaheline uksest ukseni transport

NTEX pakub transpordi- ja logistikalahendusi mistahes veostele, alates tavalistest haagistest kuni kiireloomuliste saadetisteni.

Ladustamine ja logistika

Keskendu oma põhitegevusele. Lase meil hoolitseda ladustamise, laomajanduse, komplekteerimise, pakkimise ja jaotuse eest.

Projektiveod ja ohtlikud kaubad

Meil on ulatuslik kogemus projektivedude ja ohtlike kaupade transpordiga, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.