Meie teenused: Projektiveod ja
ohtlikud kaubad

Meisterlikud asjatundjad sinu projektivedude ja ohtlike kaupade jaoks.


Kas tegutsete valdkonnas, mis nõuab kogemust projektiveoste ja ohtlike kaupadega? Me aitame sul selle turvaliselt ja sujuvalt sihtkohta toimetada. Meie pädevad asjatundjad korraldavad veo ja jälgivad seda algusest lõpuni. Põhjalikud teadmised ja ulatuslik kogemus annavad NTEXile projektivedude ja ohtlike kaupade transpordi valdkonnas tugeva konkurentsieelise.

Projektiveod? Pole probleemi!

Meil on olemas kõik vajalik projektivedude korraldamiseks. Meie vilunud meeskond leiab mistahes kauba veoks alati võimaluse, olgu see pikk, lai, raske, suure väärtusega või standardmõõtudes. Meiega on võimalik praktiliselt kõike punktist A punkti B viia – töötame välja hoolikalt läbimõeldud plaani, mis vastab just sinu vajadustele. Võta meiega ühendust ja alusta kauba vedu.

Ohutu partner sinu ohtlike kaupade jaoks

NTEX on asjatundja ohtlike kaupade transpordis. Meie volituste hulka kuulub ka Rootsi ametiasutuste toetamine. Kõik NTEXi ekspediitorid on saanud ohtlike ainete nõuete koolituse ning oskavad anda pädevat nõu eeskirjade tõlgendamise ja kohaldamise kohta mistahes transpordiviisi – maantee-, mere-, lennu- ja raudteetranspordi – korral.

Üle 20 aastane kogemus konteiner- ja puisteveo alal

NTEX on NewPortTank Containersi eksklusiivne agent, mis on juhtiv ülemaailmne vedelkemikaalide, gaasi ja toiduainete paakkonteinerite operaator. Veidi üle 40 000 20 ́ISO mahutiga koos NTEXi üle 20-aastase kogemusega konteiner- ja puisteveo vallas tagame, et vastame täpselt teie vajadustele, olenemata transpordivahendist ja kogu maailmast.

 

Soovid rohkem teada?

Meie projektivedude ja ohtlike kaupade transpordi asjatundjad on valmis arutama lahendust, mis vastab sinu ettevõtte vajadustele.

Võta meiega ühendust

Muud teenused

line

Lähtuvalt teie vajadustest ja soovidest liigutame teie kaubad ohutult kõige sobivama transpordiliigiga – maantee-, meri-, õhu-, raudtee- või kombineeritud transpordivahendiga.

Riigisisene transport

Sinu vajadustele kohandatud. Transpordime kõikjale Eestis, Soomes, Skandinaavias, Suurbritannias ja Iirimaal, kasutades teenuse pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid.

Rahvusvaheline uksest ukseni transport

NTEX pakub transpordi- ja logistikalahendusi mistahes veostele, alates tavalistest haagistest kuni kiireloomuliste saadetisteni.

Ladustamine ja logistika

Keskendu oma põhitegevusele. Lase meil hoolitseda ladustamise, laomajanduse, komplekteerimise, pakkimise ja jaotuse eest.

Mere-, lennu- ja raudteetransport

Meil on ulatuslik kogemus projektivedude ja ohtlike kaupade transpordiga, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.