Meie teenused: Ladustamine
ja logistika

Lase meil oma tarneahela eest hoolt kanda


Kui otsid vajaduspõhist, terviklikku ja kulutõhusat lao- ja logistikalahendust, siis oled õiges kohas. Pinna ja ressursside vabastamine võimaldab sul keskenduda oma põhitegevusele. Ükskõik, millist meie teenust sa vajad, võid olla kindel, et teeme sinu rahulolu tagamiseks kõik endast oleneva. Pakume lihtsust ja tugevat pühendumust alates hetkest, mil meie koostöö algab.

Ladustamine, komplekteerimine, pakkimine, laomajandus ja jaotus

Keskendu oma tugevatele külgedele ning lase meil oma kaupu otstarbekalt ja tõhusalt ladustada. NTEX pakub lao-, komplekteerimis-, pakkimis- ja jaotusteenust Tallinas, Göteborgis, Stockholmis, Gislavedis, Malmös ja Helsingborgis. Võta meiega ühendust, kirjelda meile oma praegust ladu ja vaatame koos üle alternatiivid.

Lase meil muretseda logistika pärast

Paljud meie kliendid kasutavad meie terviklikku logistikalahendust. Ühendame oma lao- ja transpordivõimekuse varude täiendamise, varuosade tarne või seadmete plaanitud tarnega kolmandatele isikutele, näiteks paigaldajatele või hooldustehnikutele. Lihtne, mugav ja ressursitõhus.

Kolmandate isikute logistika ja e-kaubanduse asjatundjad

Logistika ja laondus võib kasvavate e-kaubandusettevõtete jaoks olla paras katsumus. Suureneva mahu ja tiheda konkurentsi tõttu tuleb hea teenuse pakkumiseks rangeid nõudeid järgida igas tarneahela osas. Oleme kolmandate isikute logistika asjatundjad ja pakume paindlikku lahendust, mis annab sulle täieliku kontrolli kogu kaubavoo üle.

Standardiseeritud süsteemi integratsioonid

Kasutame standardiseeritud arvutisüsteeme koos automaatsete andmevoogudega, et suurendada tõhusust ja vähendada inimlikke eksimusi. Tõhustatud toimingud ja sujuvad süsteemi integratsioonid võimaldavad meil sinuga ühenduses olla, ilma et peaksime teavet käsitsi uuendama või kontrollima.

Soovid rohkem teada?

Meie laonduse ja logistika terviklahenduste asjatundjad on alati valmis pakkuma lahendusi, mis vastavad just sinu vajadustele.

Võta meiega ühendust

Meie teenused

line

Lähtuvalt teie vajadustest ja soovidest liigutame teie kaubad ohutult kõige sobivama transpordiliigiga – maantee-, meri-, õhu-, raudtee- või kombineeritud transpordivahendiga.

Riigisisene transport

Sinu vajadustele kohandatud. Transpordime kõikjale Eestis, Soomes, Skandinaavias, Suurbritannias ja Iirimaal, kasutades teenuse pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid.

Rahvusvaheline uksest ukseni transport

NTEX pakub transpordi- ja logistikalahendusi mistahes veostele, alates tavalistest haagistest kuni kiireloomuliste saadetisteni.

Mere-, lennu- ja raudteetransport

Meiega on rahvusvaheline vedu lihtne. Meie võrgustik tagab üleilmse ulatuse transpordiviisist olenemata, hõlmates sealhulgas tollivormistust ja viimase miili veolahendusi.

Projektiveod ja ohtlikud kaubad

Meil on ulatuslik kogemus projektivedude ja ohtlike kaupade transpordiga, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.