Usaldus ja hoolivus.
Algusest lõpuni.

Usaldusväärne maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport. NTEXis saavad kokku võimekus ja asjatundlikkus ning personaalne ja pühendunud teenindus.

Sujuv vedu ja logistika

NTEX on logistikaettevõte, mille pühendumust ja valmisolekut kliendid hindavad. Olenemata sellest, kas oled väike kaubandusettevõte või üleilmne kontsern, kasutame sinu logistikaahelas kõikehõlmavat meetodit, millega loome just sinu vajadustele kohandatud lahenduse.

Klientide tagasiside

1/3

Meie teenused

line

Lähtudes sinu vajadustest ja soovidest, transpordime sinu kaupu turvaliselt, kasutades selleks kõige sobivamat viisi – maantee-, mere-, lennu- või raudteetransporti või nende kombinatsiooni.

Riigisisene transport

Sinu vajadustele kohandatud. Transpordime kõikjale Eestis, Soomes, Skandinaavias, Suurbritannias ja Iirimaal, kasutades teenuse pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid.

Rahvusvaheline uksest ukseni transport

NTEX pakub transpordi- ja logistikalahendusi mistahes veostele, alates tavalistest haagistest kuni kiireloomuliste saadetisteni.

Ladustamine ja logistika

Keskendu oma põhitegevusele. Lase meil hoolitseda ladustamise, laomajanduse, komplekteerimise, pakkimise ja jaotuse eest.

Mere-, lennu- ja raudteetransport

Meiega on rahvusvaheline vedu lihtne. Meie võrgustik tagab üleilmse ulatuse transpordiviisist olenemata, hõlmates sealhulgas tollivormistust ja viimase miili veolahendusi.

Projektiveod ja ohtlikud kaubad

Meil on ulatuslik kogemus projektivedude ja ohtlike kaupade transpordiga, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.

Jätkusuutlik vedu

Parimad tulemused – meie, sinu, sinu klientide ja kliima jaoks – saavutame ainult siis, kui töötame üheskoos.

Kliendiportaal ja süsteemi integratsioon

Registreeritud NTEXi kliendina saad vedusid broneerida e-andmevahetuse või meie kliendiportaali kaudu. See on sujuv, kiire ja usaldusväärne alternatiiv e-kirja teel tehtavatele broneeringutele. Jaotises „Meie teenused“ näed iga transpordiviisi jaoks pakutavaid lahendusi. Lisateabe saamiseks võta ühendust oma müügiesindajaga.

Olge kursis uudiste ja teenuseteabega