Meie teenused: Siseriiklik maanteekaubavedu

Pühendunud partner, kes töötab sinuga samas taktis


NTEX teenindab kliente üle kogu riigi ning veab sinu kauba kiiresti ja ülima täpsusega kõikjale. Teeme klientidega tihedat koostööd, kasutades teenuste pakkumiseks oma veokeid, terminale ja ladusid. Meie eesmärk on teha kõik veosed muretuks, olenemata sellest, kas kasutad meie teenuseid ühekordse saadetise või korrapäraste vedude jaoks.

Transpordime igale poole, igal viisil

Kasutame oma ladusid ja sõidukeid teie kaupade kohalikuks ja piirkondlikuks veoks ning määrame sobivaima transpordiliigi – maantee- või raudteetransport või nende kombinatsioon.

Haprad või mahukad kaubad? Pole probleemi!

Meil on laialdased kogemused igas kujus ja suuruses kergesti purunevate ja suuremahuliste kaupade transportimisel. Kasutage meie teadmisi ja leidlikkust enda kasuks – oleme eksperdid planeerimisel, pakkimisel, koormate kinnitamisel ja ohutul transpordil. Meie teenus on alati kohandatud igale individuaalsele transpordivajadusele.

Soovid rohkem teada?

Meie riigisisese maanteetranspordi asjatundjad on valmis arutama lahendust, mis vastab sinu ettevõtte vajadustele.

Võta meiega ühendust

Broneerige kliendiportaali või oma EDI ühenduse kaudu.

NTEX Inrikesi kliendiportaali kaudu saate printida silte ja saatelehti, jälgida oma kaupu, näha varasemaid sündmusi, hankida hinnapakkumisi, laadida alla tarnetõendit ja kontrollida oma arveid.

Muud teenused

line

Lähtudes sinu vajadustest ja soovidest, transpordime sinu kaupu turvaliselt, kasutades selleks kõige sobivamat viisi – maantee-, mere-, lennu- või raudteetransporti või nende kombinatsiooni.

Rahvusvaheline uksest ukseni transport

NTEX pakub transpordi- ja logistikalahendusi mistahes veostele, alates tavalistest haagistest kuni kiireloomuliste saadetisteni.

Ladustamine ja logistika

Keskendu oma põhitegevusele. Lase meil hoolitseda ladustamise, laomajanduse, komplekteerimise, pakkimise ja jaotuse eest.

Mere-, lennu- ja raudteetransport

Meiega on rahvusvaheline vedu lihtne. Meie asjatundjad on valmis aitama tollivormistuse ja viimase miili veolahendustega.

Projektiveod ja ohtlikud kaubad

Meil on ulatuslik kogemus suuremõõtmeliste ja ohtlike kaupadega, tänu millele tuleme toime ka väga keeruliste vedudega.