Terviklikkus ja amp; KüpsisedPrivaatsuspoliitika


NTEXi veebisaidil kaitseme Interneti-külastajate isiklikku puutumatust.

Salvestame külastajate statistika ainult siis, kui külastate meie veebisaiti. Kui aga kasutate mõnda veebisaidi kontaktvormidest, logime teie IP-aadressi ja sisselogimisaja, et minimeerida kuritarvitamist ja rämpsposti.

Küpsised


NTEXi veebisaidil kasutatakse küpsiseid ainult veebisaidi kasutamise statistika loomiseks.

E-post (post)


Tellimused e-posti, EDI või muu meedia kaudu salvestatakse meie süsteemidesse ja lisatakse dokumentatsioonina, mis puudutab transporti ning mis tahes tulevaste küsimuste ja järelkontrolli jaoks.

E-kirja saatmine


NTEXilt saadud uudiskirjad sisaldavad selget viidet selle kohta, kuidas saate hõlpsalt edasistest kirjadest keelduda. Samuti saate teada, milline teave teie kohta meie registris on. Kui teil on meie privaatsuspoliitika või isikuandmete käitlemise kohta kommentaare, küsimusi või muid muresid, olete alati teretulnud meiega ühendust võtma.


Teave elektrooniliste küpsiste kohta


Elektroonilise side seaduse (SFS 2003:389) kohaselt tuleb iga veebilehe külastajat teavitada küpsiste kasutamisest ning anda võimalus sellisest kasutamisest keelduda.

MIS ON KÜPSIS?


Küpsis koosneb väikestest teabeosadest, mille veebisait saadab teie brauserisse ja salvestab need teie arvutisse tekstifailidesse. Need failid võtavad teie kõvakettal väga vähe ruumi, harva rohkem kui kümme baiti, st veidi alla kümnendiku miljardindiku tänapäevase kõvaketta salvestusruumist.

Seejärel saadab teie brauser selle teabe saidile tagasi, kui seda uuesti külastate või alamlehte laadite, mis võimaldab saidil jälgida, kas iga uus lehe allalaadimine pärineb samalt külastajalt või mitmelt, ning salvestada teie tehtud eelistused. lehel.

KUIDAS ME KASUTAMME KÜPSISID?


Sellel veebisaidil kasutatakse veebianalüüsi tööriista Google Analytics, et saada teavet selle kohta, kui hästi veebisaiti külastatakse ja millised lehed saavad kõige rohkem tähelepanu. See aitab meil teie kui kasutaja jaoks saidi struktuuri ja sisu parandada.

Google Analytics kasutab kolme küpsist: seansiküpsist, mis kustutatakse lehelt lahkumisel, küpsist, mis salvestatakse kolmkümmend minutit, ja küpsist, mis salvestatakse kaks aastat. Küpsised koguvad teavet lehe vaatamiste arvu, külastuste arvu jms kohta. ja salvestab Google Inc.

Külastajastatistika, mille Google Analytics meie külastajatelt saab, on täiesti anonüümne ja Google ei saa ühendada IP-aadresse muude Google'i valduses olevate andmetega.

Veebisait kasutab küpsist ka sisselogitud kasutajate meelespidamiseks, et te ei peaks iga kord lehekülge vahetades oma kasutajanime ja parooli sisestama. See küpsis sisaldab krüptitud, juhuslikult genereeritud tekstistringi (võtit), mis on lingitud konkreetse kasutajaga ja on aktiivne ainult siis, kui logite sisse Ntexi siseveebi. Küpsis eemaldatakse kohe pärast väljalogimist.

KUIDAS VÄLTIDA KÜPSISEID?


Kui te ei soovi küpsiseid kasutada, saate küpsised oma brauseri turvaseadetes välja lülitada. Saate seadistada brauseri küsima teilt iga kord, kui veebisait soovib teie brauserisse küpsist saata, ja anda teile valiku, kas see salvestada või mitte. Samuti saate vaadata, millised küpsised ja milline teave teie brauserisse salvestatakse, ning valida üksikute küpsiste kustutamise.

Selle kohta lisateabe saamiseks vaadake oma brauseri abijaotist.

Google pakub ka kõige tavalisemate brauserite jaoks pistikprogrammi, mis takistab Google'il teie eest külastusstatistikat kogumast. Pistikprogrammi saate alla laadida klõpsates siin.

Lubades oma brauseris küpsiseid kasutada ja jätkates veebisaidi kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega.